adwokat

 

 


  • kancelaria bubacz       ... prawo karne materialne i procesowe ...
  • koszalin ... prawo karne wykonawcze ...
  • prwao rodzinne ... prawo rodzinne i opiekuńcze, w tym sprawy rozwodowe ...
  • prawo handlowe ... prawo handlowe ...

Tel. 606 536 096


kancelaria

O Mnie

Adwokat Bartłomiej Bubacz - absolwent najlepszych szkół w Koszalinie. Już w liceum zainteresował się tematyką historyczno-prawną.
W 2004r. został laureatem organizowanego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej konkursu "Parlamentaryzm w Polsce" co umożliwiło mu podjęcie bez egzaminu wyższych studiów prawniczych.
W 2009r. ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku oraz uzyskał tytuł magistra. W okresie studiów aktywnie uczestniczył w życiu uczelni zwłaszcza poprzez działalność w wielu kołach naukowych.
W 2008r. wraz z Pomorskim Centrum Mediacji i Pomocy Prawnej współorganizował ogólnopolską konferencję "Mediacja - wyzwanie czy zagrożenie dla wymiary sprawiedliwości". W czasie studiów doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi poprzez pracę w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej przy Wydziale Prawa Administracji UG, (w latach 2007-2008 jako jej członek, w latach 2008-2009r. pełnił zaś funkcję prezesa), w ramach której udzielał bezpłatnej pomocy prawnej.
W 2009r. przystąpił do egzaminu konkursowego na aplikację adwokacką uzyskując najlepszy wynik w Koszalińskiej Izbie Adwokackiej, jak również rozpoczął studia doktoranckie w zakresie prawa.

Aplikację adwokacką odbył w latach 2010-2013 w Koszalinie i z wynikiem pozytywnym złożył egzamin adwokacki uzyskując tytuł zawodowy Adwokata.


Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich - adwokat Bartłomiej Bubacz